TP Mobil Nasıl Çalışır?

TP mobil kartınız uygulamamıza kayıt olduğunuz anda oluşmaktadır. Bu kart ile internet alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, cüzdanınıza para yüklemek. Para yükleme bölümünden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Hazır Limit’e Nasıl Başvururum?

Türkiye Petrolleri İstasyonlarında yapacağınız akaryakıt alımlarında, size özel sunulan hazır limit ile ödeme erteleme imkanı TP Mobil’de!

TP Mobil ile nasıl Yakıt Alırım?

TP Mobil cüzdanınızı Türkiye Petrolleri istasyonlarında yapacağınız tüm yakıt alım işlemlerinizde kullanabilirsiniz. Üstelik her yakıt alımınızda özel kampanyalar sizleri bekliyor!

TP Mobil’e Nasıl Kayıt Olurum?

TP Mobil’e kayıt olmak çok kolay. Hemen Google Play ya da App Store’dan TP Mobil’i indirin size özel fırsatları kaçırmayın!

TP Cüzdana nasıl sahip olabilirim?

TP Mobil uygulamasını indirip, kayıt olduğunuz anda cüzdanınız aktif hale gelir.

Sanal Kart özelliğine de sahip cüzdanınız ile TP Mobil geçerli Türkiye Petrolleri istasyonlarından kolayca, hızlı ve temassız yakıt alabilirsiniz.

Peki TP Cüzdan ile başka neler yapabilirsiniz?

Size özel tanımlanan cüzdanınızla, IBAN numarası olmadan 7/24 cüzdanlar arası ücretsiz para transferi yapabilir, TP Mobil kartınızla akaryakıt dışı ihtiyaçlarınıza dair alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

TP Cüzdanıma Nasıl Para Yüklerim?

TP Mobil uygulamasıyla, hiçbir işlem ücreti olmadan kredi kartınız ya da havale/EFT yöntemi ile cüzdanınıza para yükleyebilirsiniz. Cüzdanınıza para yüklemek için para yükleme adımlarını takip edebilirsiniz.

TP Mobil ile Nasıl Para Transfer Ederim?

TP Mobil uygulamasında cüzdanınızdan farklı bir kullanıcının hesabına 7/24, IBAN numarası olmadan, anında ve ücretsiz para transferi gerçekleştirebilir veya farklı bir kullanıcıdan para alabilirsiniz. Yapacağınız cüzdanlar arası alışverişte, işlem ücreti uygulanmaz ve transferinizi anlık olarak gerçekleşir.

Para transferinizi, gönderim yapmak istediğiniz kişinin telefon numarasını tuşlayarak veya rehberinizden seçim yaparak yapabilir ya da QR kod ile gönderebilirsiniz.

Tüm para gönderme ve alma imkanlarından yaralanmak için TP Mobil üyesi olmanız yeterli!

Türk Para
BKM
BKM
Colendi
ZFK
Türk Para
TURK Elektronik Para 6493 sayılı kanun kapsamında lisanslı bir elektronik para kuruluşu
olup Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB) gözetim ve denetimi altında faaliyet
göstermektedir. Bankalararası Kart Merkezi (BKM) üyesidir ve Mastercard lisansına sahiptir.
tcmb
Visa
Colendi
ZFK