TP Mobil Nasıl Çalışır?

TP Mobil Nasıl Çalışır?

Hazır Limit’e Nasıl Başvururum?

Türkiye Petrolleri İstasyonlarında yapacağınız akaryakıt alımlarında, size özel sunulan hazır limit ile ödeme erteleme imkanı TP Mobil’de!

TP Mobil ile Nasıl Yakıt Alırım?

Sadece Türkiye Petrolleri istasyonlarında yapacağınız akaryakıt alımlarında geçerli olan, banka hesabına ihtiyaç duymadan, kefilsiz ve anında size özel hazır limitinizi aktifleştirip, akaryakıtınızı şimdi alıp ödemesini dilediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Üstelik TP Mobil geçerli tüm istasyonlarımızda, Cüzdan, Kredi kartı ve İstasyonda Kart Nakit ödeme seçenekleri ile de hızlı ve kolayla akaryakıt alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

TP Mobil’e Nasıl Kayıt Olurum?

TP Mobil’e kayıt olmak çok kolay. Hemen Google Play ya da App Store’dan TP Mobil’i indirin size özel fırsatları kaçırmayın!

Cüzdana Nasıl Sahip Olabilirim?

TP Mobil uygulamasını indirip, kayıt olduğunuz anda cüzdanınız aktif hale gelir.

Sanal Kart özelliğine de sahip cüzdanınız ile TP Mobil geçerli Türkiye Petrolleri istasyonlarından kolayca, hızlı ve temassız yakıt alabilirsiniz.

Peki  Cüzdanınız ile başka neler yapabilirsiniz?

Size özel tanımlanan cüzdanınızla, IBAN numarası olmadan 7/24 cüzdanlar arası ücretsiz para transferi yapabilir, TP Mobil kartınızla akaryakıt dışı ihtiyaçlarınıza dair alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Cüzdanıma Nasıl Para Yüklerim?

TP Mobil uygulamasıyla, hiçbir işlem ücreti olmadan kredi kartınız ya da havale/EFT yöntemi ile cüzdanınıza para yükleyebilirsiniz. Cüzdanınıza para yüklemek için para yükleme adımlarını takip edebilirsiniz.

TP Mobil ile Nasıl Para Transfer Ederim?

TP Mobil uygulamasında cüzdanınızdan farklı bir kullanıcının hesabına 7/24, IBAN numarası olmadan, anında ve ücretsiz para transferi gerçekleştirebilir veya farklı bir kullanıcıdan para alabilirsiniz. Yapacağınız cüzdanlar arası alışverişte, işlem ücreti uygulanmaz ve transferinizi anlık olarak gerçekleşir.

Para transferinizi, gönderim yapmak istediğiniz kişinin telefon numarasını tuşlayarak veya rehberinizden seçim yaparak yapabilir ya da QR kod ile gönderebilirsiniz.

Tüm para gönderme ve alma imkanlarından yaralanmak için TP Mobil üyesi olmanız yeterli!

Varlık Alım / Satım

TP Mobil’de dijital varlık alım satım dönemi başladı.

TP Mobil ile altın ve gümüş yatırımlarınızı güvenle yapabilirsiniz.